حمله ی مجدد صهیونیست ها ؛

کرانه باختری شاهد حملات شدید صهیونیست‌ها

  • یکشنبه, 01 ارديبهشت 1392 ساعت 20:56
  • منتشرشده در اخبار جهان
  • خواندن 1300 دفعه
Responsive template for news magazine Responsive template for news magazine Responsive template for news magazine

کرانه باختری و قدس اشغالی طی بیست و چهار ساعت اخیر شاهد تحولاتی از قبیل حمله صهیونیست‌ها به دفتر روزنامه «القدس» بود.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نظامیان رژیم صهیونیستی دوشنبه شب (دیشب) به دفتر روزنامه «القدس» در قدس اشغالی حمله کردند. «سعید عموری» از خبرنگاران این روزنامه اعلام کرد نظامیان صهیونیست به بهانه یافتن دو فلسطینی که از طریق دیوار حائل وارد قدس شده‌اند، به دفتر القدس یورش آوردند. عموری به روزنامه «قدس‌پرس» گفت: نظامیان در این تفتیش از الففاظظ نامناسب خطاب به خبرنگاران استفاده کردند. تخریب روستای «العراقیب» برای شصت‌و هفتمین بار رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) برای شصت و هفتمین بار روستای «العراقیب» در النقب را تخریب کرد. صیادان فلسطینی امروز در رفح واقع در جنوب مورد هدف قایق‌های جنگی رژیم صهیونیستی قرار گرفتند، در این حمله یک صیاد زخمی شد و سه صیاد دیگر بازداشت شدند. بازداشت چندین نفر در کرانه باختری صهیونیست‌‌ها بامداد امروز دست به یورش و تفتیش گسترده در مناطق مختلف کرانه باختری زدند. در این اقدام بیش از 10 فلسطینی بازداشت شدند که چهار دختر در میان آنها وجود داشتند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 12 ارديبهشت 1395 ساعت 10:03
  • اندازه قلم
() Домашний Арест 6 Серия Смотреть`сериал`домашний`арест

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و.....

وبگاه: www.joomi.ir/

آخرین‌ها از () Домашний Арест 6 Серия Смотреть`сериал`домашний`арест

کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی

کیوشو سلف دیفنسسبک کیوشو سلف دیفنس در سال 87 از فدراسیون ورزشهای رزمی مجوز فعالیت دریاف کرد. این سبک نمایندگی از سازمان جهانی دفاع شخصی به مرکزیت ایتالیا را دارد. سازمان جهانی دفاع شخصی ایتالیا معتبرترین سازمان دفاع شخصی ایتالیا است که مورد تایید کمیته المپیک ایتالیا می باشد و در بیش از 70 کشور دنیا نماینده دارد.