به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس :

سفر محرمانه رئیس اطلاعات ترکیه به مسکو

  • سه شنبه, 03 ارديبهشت 1392 ساعت 08:55
  • منتشرشده در اخبار جهان
  • خواندن 247 دفعه

برخی منابع از سفر رئیس سازمان اطلاعات ترکیه به مسکو و دیدارش با مقامات وزارت خارجه روسیه در راستای تلاش برای رفع بحران ایجاد شده در روابط دوجانبه خبر می‌دهند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، برخی منابع آگاه از سفر چند روز پیش «هاکان فیدان» رئیس سازمان اطلاعات ترکیه (میت) به مسکو خبردادند. «آمبرین زمان» خبرنگار ترک مقیم استانبول که برای مجله اکونومیست و روزنامه ترک‌زبان «طرف» هم مطلب می‌نویسد، با اشاره به این سفر محرمانه و مرموز می‌نویسد: بە زعم مقامات روسی روابط با ترکیە تنها در صورتی بهبود می‌یابد کە ترکیە این شروط را بە جا آورد. عذرخواهی رسمی ترکیە از روسیە، مجازات مسئولان این کار و پرداخت غرامت بە روسیە.اما نمی‌دانیم کە هاکان فیدان در چمدانش چە دستوری داشت، اما تا به این لحظه هیچ اشارەای بە این وجود ندارد کە ترکیە شروط روسیە را بە جا بیاورد. «کردپرس» با ترجمه یادداشت این خبرنگار ترک نوشت: طبق ادعای برخی منابع موثق؛ در روزهای گذشتە و احتمالا با هماهنگی رئیس جمهور اردوغان و کمی قبل از سفر بە آمریکا، رئیس میت به مسکو سفر است. دلیل آن مشخص است: جستجوی راههای بهبود روابط ترکیە – روسیە کە پس از ساقط نمودن هواپیمای روسی در نوامبر سال گذشتە حالتی متشنج یافتە است. طبق گفتەی همان منابع، فیدان نە با همتاهای خود، بلکە با مقامات وزارت خارجە روسیە دیدار کردە است. می‌توان ادعا کرد کە سفر فیدان بە روسیە بە دستور اردوغان بودە و هدف از آن، رساندن پیام ویژە بە پوتین رئیس‌جمهور روسیه صورت گرفتە است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 12 ارديبهشت 1395 ساعت 09:58
  • اندازه قلم
() Домашний Арест 6 Серия Смотреть`сериал`домашний`арест

گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و.....

وبگاه: www.joomi.ir/

آخرین‌ها از () Домашний Арест 6 Серия Смотреть`сериал`домашний`арест

کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی

کیوشو سلف دیفنسسبک کیوشو سلف دیفنس در سال 87 از فدراسیون ورزشهای رزمی مجوز فعالیت دریاف کرد. این سبک نمایندگی از سازمان جهانی دفاع شخصی به مرکزیت ایتالیا را دارد. سازمان جهانی دفاع شخصی ایتالیا معتبرترین سازمان دفاع شخصی ایتالیا است که مورد تایید کمیته المپیک ایتالیا می باشد و در بیش از 70 کشور دنیا نماینده دارد.